Rahvusvahelised lehed

Makstud otsingureklaam – PPC

Saa jalg ukse vahele

Iga koduleht vajab külastusi, et olla edukas. Pole vahet, kas kodulehe eesmärk on müüa tooteid, koguda uudiskirjale registreerujaid, saada päringuid või midagi muud, iga tegevuse toimumiseks on vaja publikut. Külastajad ei satu kodulehele kogemata. Su ettevõtte koduleht peab olema nähtav ja jõudma ise sihtrühmani. Pole kiiremat moodust sihtrühmani jõudmiseks kui märksõnapõhine PPC-reklaam (pay-per-click) otsingumootorites nagu Google, Bing, Yandex jne.

Ehita oma fännibaas

PPC-reklaam on ideaalne fännibaasi ehitamiseks. Reklaame näidatakse vaid juhul, kui kasutaja sisestab otsingusse märksõna, mis seostub Sinu ettevõtte toodete või teenustega. Märksõnaotsing ja reklaamide optimeerimine aitab Sul jõuda tarbijateni, kes on Sinu ettevõtte tegevusest juba huvitatud. Reklaami näitamise eest maksad vaid siis, kui Sinu reklaamile klikitakse. Kui ühtegi klikki ei tehta, oled saanud lihtsalt tasuta reklaami. Kõlab hästi!

PPC-reklaam on ideaalne, toomaks kodulehele kiiresti liiklust. Reklaame hakatakse näitama kohe ja võrreldes SEO-ga ei ole vaja teha tehnilisi ettevalmistusi.

Investeeri mõistlikult

Igaüks võib oma PPC-kampaania käima lükata, kuid fakt on see, et sama lihtne on PPC-reklaamiga ka raha raisata. Nimelt nõuab PPC-reklaam strateegiat ja oskusi, et positiivset tulemust saavutada. Kui igaüks suudab seda teha, siis miks on selles valdkonnas nii palju teenusepakkujaid? Sest PPC-reklaam eeldab teadmisi ja reklaamide optimeerimist, mis tagaks parimad positsioonid võimalikult madala klikihinna eest. Parimate tulemuste saavutamiseks vajab Su ettevõte sertifitseeritud Google’i Partnerit, mida on õnneks ka WSI. Pakume sulle madalamat klikihinda paremate tulemuste eest.

Makstud reklaam töötab kõigis suuremates otsingumootorites. Me pakume PPC-teenust nii Google’i, Bing’i kui Yandex’i otsingumootoris (põhiliselt venekeelne kasutajaskond) ja Facebookis. Vali omale sobiv turg ja ole valmis kliente teenindama!

Kasvata kodulehe külastusi kohe PPC-reklaamiga! Meie sertifitseeritud eksperdid on valmis Su ettevõtet aitama.

Kirjuta info@wsionline.ee | või saada päring!

Rahvusvahelised partnerid
© 2014 WSI. Kõik õigused kaitstud. Me oleme iseseisvalt tegutsev ja õigusi omav WSI frantsiisiäri.